wolne miejsca w zlobku

Pałac w Nawinie

Pałacyk w Nawinie położony jest pomiędzy Kołobrzegiem/Mielnem a Pojezierzem Drawskim, niedaleko znanego kurortu Połczyn Zdrój zaledwie 9km od Białogardu. Położony jest na samym końcu uroczej i malutkiej wioski na skraju 3h naturalistycznego parku, praktycznie nad łososiową rzeką Mogilicą. W około rozciągają się olbrzymie pola gospodarstw ekologicznych oraz lasy z kilkusetletnim drzewostanem. Jest to zdecydowanie najpiękniejsza część woj. zachodniopomorskiego. Pałacyk ma powierzchnię 1200m2.

Budynek jest z 1848r o bryle neobarokowej a wnętrze w oryginalnej stolarce modrzewiowej aspirującej do wiejskiego art deco. Na piętrze jest pięć pokoi z łazienkami, na parterze kuchnia z piecem chlebowym, salon, jadalnia, reprezentacyjny hall. Dom komfortowo mieści 12 osób. Dwór w Nawinie pełen jest pamiątek z minionej epoki. Nasz dom wyposażony jest w kompletną zastawę stołową dla kilkunastu osób, pościel, kuchnia wyposażona jest w czajnik elektryczny, płytę gazową, piec chlebowy, kuchnię na drewno, lodówkę. Pranie można oddawać codziennie zarządcy domu. Dysponujemy również siedmioma końmi, ujeżdżonymi do poziomu klasy P w skokach. Nasze konie to: Arnika XXOO, Czerkies hucuł, Eskadra Sp, Portos Sp, Oscar kłusak francuski, La Diva XX, Idole de Bolero kłusak francuski.

Współpracujemy również z okolicznymi kołami łowieckimi, możemy zorganizować polowanie pędzone jak i odstrzał indywidualny na zaproszenie danego koła łowieckiego.

Rodzinne Święta Bożego Narodzenia - w Święta Bożego Narodzenia - Sylwester/Nowy Rok - Święta Wielkiej Nocy - Boże Ciało wynajmujemy minimum na cztery dni. - zachodniopomorskie

kwatera myśliwska - birdwatching - wakacje rowerowe - rajdy samochodowe
wakacje dla aktywnych - wakacje rodzinne w pałacu - pobyty indywidualne - noclegi w pałacu
konferencje - zloty rodzinne  - pałac do wynajęcia - noclegi w pałacach - szkolenia - spotkania integracyjne - konferencje w pałacu - zloty rodzinne w pałacu - w dworku - wakacje z dziećmi

Pałac w Nawinie
Pałac w Nawinie
Pałac w Nawinie
Pałac w Nawinie

Strony w dziale: