Dane Żłobka Gminnego w Kościernicy

Przebudowa drogi gminnej na działce 85 obręb Stanomino

Dodane przez admin - pon., 21/03/2022 - 13:42

 

flaga Polski

orzeł an acerwnomym tle

Przebudowa drogi gminnej na działce 85 obręb Stanomino”

 

 

W dniu 11 czerwca 2021 roku, otrzymaliśmy informację, że nasza droga w miejscowości Stanomino, znalazła się na liście inwestycji zakwalifikowanych do dofinasowania w ramach wsparcia dla gmin z przeznaczeniem na inwestycje realizowane w miejscowościach, w których funkcjonowały zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwa gospodarki rolnej.

Kwota przyznanych środków wynosi 900 tys. i stanowi 100% dofinasowanie, „Przebudowy drogi gminnej na działce 85 obręb Stanomino”. W ramach realizacji inwestycji z dotacji zostaną pokryte koszty związane z przygotowaniem dokumentacji, nadzorem inwestycyjnym i prace budowalne. Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec listopada 2022 roku.

Zakończone zostały już prace nad Programem Funkcjonalno-Użytkowym, który jest podstawą do rozpoczęcia postępowania przetargowego. Jeszcze w maju tego roku zostanie wyłoniony Wykonawca. Projekt zakłada zakończenie prac budowalnych do końca listopada 2022 r.

Wszyscy zainteresowani jak droga będzie przebiegała, mogą zapoznać się ze wstępnym projektem pod adresem: https://www.gmina-bialogard.pl/aktualnosci?page=8

Strony w dziale: