ZUZANNA MISTRZYNIĄ POLSKI

Dodane przez admin - pon., 29/05/2023 - 13:12

ZUZANNA MISTRZYNIĄ POLSKI

14 maja br. Zuzanna Lachs, uczennica klasy VIII Szkoły Podstawowej im. ppor. Ryszarda Kuleszy w Pomianowie, wzięła udział w Mistrzostwach Polski Federacji WDA w Gdańsku Mieszkanka naszej Gminy ponownie stanęła na najwyższym stopniu podium, zajmując I miejsce

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

ZUZANNA  MISTRZYNIĄ POLSKI       14 maja br. Zuzanna Lachs, uczennica klasy VIII Szkoły Podstawowej im. ppor. Ryszarda Kuleszy w Pomianowie, wzięła udział  w Mistrzostwach Polski Federacji WDA  w Gdańsku Mieszkanka naszej Gminy ponownie stanęła na najwyższym stopniu podium, zajmując I miejsce  w kategorii Acrobatic Show i tym samym zakwalifikowała się na Mistrzostwa Świata Federacji WDA w Budapeszcie, które odbędą się w dniach 15-16 czerwca br. Gratulujemy i trzymamy kciuki!