Powiatowe eliminacje konkursu recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”.

Dodane przez admin - śr., 10/05/2023 - 16:07

26 kwietnia br. w Białogardzkiej Bibliotece Publicznej im. Karola Estreichera, odbyły się powiatowe eliminacje konkursu recytatorskiego "Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne".

W turnieju udział wzięło 6 uczestników ze szkół podstawowych Gminy Białogard, laureatów eliminacji gminnych

• Noemi Muriello – uczennica Szkoły Podstawowej w Stanominie,

• Lena Gruszczyńska – uczennica Szkoły Podstawowej w Pomianowie,

• Dariusz Wasilewski – uczeń Szkoły Podstawowej w Pomianowie,

• Magdalena Miszczak – uczennica Szkoły Podstawowej w Rogowie,

• Patrycja Trela – uczennica Szkoły Podstawowej w Rogowie

• Nadia Pasecka – uczennica Szkoły Podstawowej w Rogowie.

Jury wyłoniło 1 laureatkę do kolejnego etapu konkursu - Nadię Pasecką.

29 maja br. w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej im. Joachima Lelewela odbędzie się finał

54 Regionalnego Turnieju recytatorskiego. Nadia będzie miała okazję zaprezentować siebie i swoje umiejętności w zorganizowanym przez Koszalińską Bibliotekę Publiczną – finale.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a za Nadię trzymamy kciuki i życzymy sukcesu oraz wiary w swoje możliwości.

Ewa Juszczyk-Lachs

Finaliści konkursu recytatorskiego Ptaki Ptaszki Ptaszęta polne w bibliotece w Stanominie
Uczennica szkoły podstawowej w Rogowie na konkursie recytatorskim Ptaki, Ptaszki, Ptaszęta polne w bibliotece w Białogardzie - eliminacje powiatowe z pisarką Alicją Flis
Uczestnicy konkursu recytatorskiego Ptaki Ptaszki Ptaszęta polne wraz z organizatorami w bibliotece w Stanominie