„III wieczór kolęd i pastorałek” w filii bibliotecznej w Podwilczu

Dodane przez admin - czw., 26/01/2023 - 08:10

III wieczór kolęd i pastorałek” w filii bibliotecznej w Podwilczu

20 stycznia br. już po raz trzeci, w filii bibliotecznej w Podwilczu odbył się wieczór kolęd
i pastorałek

Mieszkańcy wspólnie z zaproszonymi gośćmi, Wójtem Gminy Białogard Panem Jackiem Smolińskim oraz Skarbnikiem Gminy Panią Izabelą Czaplejewską, wyśpiewali piękne pieśni
i spędzili cudownie czas.

Wielkie podziękowania dla wszystkich przybyłych na spotkanie. Szczególne podziękowania kierujemy dla Julii Jaciubek, za niezwykły śpiew, którym zachęcała do wspólnego kolędowania. To był świateczny, wspólnie spędzony czas, przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez uczestników.

ZAPRASZAMY DO NASZYCH BIBLIOTEK.

Ewa Juszczyk-Lachs

Uczestnicy III wieczoru kolęd i pastorałek w filii bibliotecznej w Podwilczu (2)
Uczestnicy III wieczoru kolęd i pastorałek w filii bibliotecznej w Podwilczu (4)
Uczestnicy III wieczoru kolęd i pastorałek w filii bibliotecznej w Podwilczu