„Dzień Babci i Dziadka” w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stanominie

Dodane przez admin - czw., 26/01/2023 - 07:56

Dzień Babci i Dziadka”

w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stanominie

19 stycznia br. bibliotekę odwiedziły grupy 5 i 6-latków z miejscowej szkoły podstawowej. Z okazji zbliżającego się święta naszych dziadków odbyła się lekcja biblioteczna przeprowadzona przez bibliotekarkę Panią Agnieszkę Dziubińską.

Lekcja przeprowadzona w bibliotece oczywiście nie mogła odbyć się bez udziału książki. Dzieci z dużym zaciekawieniem wysłuchały opowiadania z morałem ze zbioru Doroty Zawadzkiej pt.”Budzik Babci Zosi” autorstwa Jadwigi Jasny.

Był też wiersz, była dyskusja na jego temat, no i rozmowy o ukochanych babciach i dziadkach, dla których dzieci, w ramach zajęć plastycznych, przygotowały laurki z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Serdecznie dziękujemy za przybycie i cudownie spędzony czas.

Agnieszka Dziubińska

Grupa 5 i 6-latków z miejscowej szkoły na lekcji bibliotecznej w bibliotece w Stanominie (2).jpg
Grupa 5 i 6-latków z miejscowej szkoły na lekcji bibliotecznej w bibliotece w Stanominie (3)
Grupa 5 i 6-latków z miejscowej szkoły na lekcji bibliotecznej w bibliotece w Stanominie (4)