Aleksander Dondera i Kaja Drętkiewicz MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Dodane przez admin - sob., 10/12/2022 - 22:09

Aleksander Dondera i Kaja Drętkiewicz

MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

W dniach 3-4 grudnia br. w stolicy naszego województwa - w Szczecinie, odbyły się Mistrzostwa i Puchar Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego, w ramach których wystartował mieszkaniec naszej gminy - Aleksander Dondera z Nosówka wraz ze swoją taneczną partnerką Kają Drętkiewicz z Mścic (gmina Będzino).

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Aleksander (lat 12) i Kaja (lat 11) zostali MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO w kategorii Juniorzy młodsi w tańcach standardowych oraz tańcach latynoamerykańskich oraz zajęli
1 MIEJSCE w obu stylach, w walce o Puchar województwa zachodniopomorskiego, w kategorii 12-13 D, awansując tym samym do wyższej klasy tanecznej w tańcach latynoamerykańskich - klasy C.

Na co dzień para reprezentuje Klub Tańca Sportowego King Dance w Koszalinie i trenuje pod okiem wybitnych szkoleniowców. W tym roku Aleksander i Kaja brali udział również
w
Mistrzostwach Polski w Paterku, w tańcach standardowych oraz tańcach latynoamerykańskich, a następnie w Rumii w 10 tańcach, a także reprezentowali Polskę na Międzynarodowym Festiwalu Tańca Baltic Cup w Elblągu.

Taniec towarzyski jest ich ogromną pasją, która pochłania ich każdy dzień. Z tańcem wiążą swoją dalszą przyszłość.

Zapraszamy chętnych do współpracy, aby pomóc zrealizować ich marzenie.(KD)

GRATULUJEMY! To kolejni młodzi ludzie, z których, zapewne nie tylko rodzice ale i my – mieszkańcy gminy Białogard jesteśmy dumni.

Gratulujemy zwycięzcom i ich opiekunom, i życzymy kolejnych sukcesów. (AK)

Na zdjęciu Aleksander i Kaja. Kaja ubrana w długą neonową sukienkę w odcieniu żółci z czarnymi dodatkami. Aleksander ubrany w białą koszulę z czarnym krawatem, w czarne spodnie i welurową czarną kamizelkę. Dumnie się prezentują. Na tle widać napis Mistrzostwa i Puchar Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego.
Na zdjęciu szczęśliwie wyglądająca para Aleksander i Kaja. W dłoniach trzymają po dwa puchary. Kaja ubrana w czarno - neonową w odcieniu żółci krótką sukienkę z frędzlami. Na szyi ma zawieszony złoty medal. Aleksander ubrany w czarną koszulę i czarne spodnie. Na tle widać napis Mistrzostwa i Puchar Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego.