Pomoc ukrainie

Zakup nowości książkowych z dotacji z Biblioteki Narodowej

Dodane przez admin - czw., 09/12/2021 - 06:57

Kategoria

Gminna Biblioteka Publiczna w Stanominie dokonała zakupu nowości książkowych dla naszych dorosłych jak i młodszych czytelników z otrzymanej dotacji Biblioteki Narodowej, której kwota w roku 2021 wynosi 5.923,00 zł.
Niniejszy projekt "Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025" w ramach zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”

Zakupione książki uzupełniły księgozbiór biblioteki w Stanominie oraz jej filii. Zapraszamy do naszych bibliotek.

Ewa Juszczyk-Lachs

 

logo Biblioteka Narodowalogo Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Książki zakupione z dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego do bibliotek na terenie Gminy BiałogardKsiążki zakupione z dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego do bibliotek na terenie Gminy BiałogardKsiążki zakupione z dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego do bibliotek na terenie Gminy BiałogardKsiążki zakupione z dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego do bibliotek na terenie Gminy BiałogardKsiążki zakupione z dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego do bibliotek na terenie Gminy Białogard
Książki zakupione z dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego do bibliotek na terenie Gminy BiałogardKsiążki zakupione z dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego do bibliotek na terenie Gminy BiałogardKsiążki zakupione z dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego do bibliotek na terenie Gminy Białogardlogo Biblioteka Narodowa

Strony w dziale: