Mikołaje i Mikołajki ……….

Dodane przez admin - czw., 07/12/2023 - 14:38

Kategoria

Mikołaje i Mikołajki ……….

 

Święty Mikołaj NAPRAWDĘ 😊 niesie radość i obdarowuje prezentami,
o czym przekonali się pracownicy Urzędu Gminy Białogard. Czy to były wymarzone prezenty? Na pewno były to prezenty – niespodzianki, z głębi serca, które za pośrednictwem Mikołaja, trafiły do rąk naszej załogi.

Nie ma ceny radość i uśmiech, które zagościły na naszych twarzach.

Życzymy, aby w tak pięknym okresie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, WSZYSCY LUDZIE poczuli magię pragnienia obdarowania drugiej osoby. (AK)

Na zdjęciu wiele kobiet, uśmiechniętych, rozbawionych, kolorowo ubranych.  Po środku, między kobietami, siedzący mężczyzna, przebrany w czerwono-biały strój Mikołaja. Z tyłu, za plecami fotografowanych, widoczny fragment choinki, którą trzyma mężczyzna w ciemnej koszuli w kratę. Z drugiej strony tej choinki widoczny uśmiechnięty, w okularach mężczyzna. W prawym rogu zdjęcia, widoczna głowa kolejnego mężczyzny, który się uśmiecha.

Strony w dziale: