Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Białogard- etap X

Dodane przez admin - śr., 11/10/2023 - 19:58

Zadanie dofinansowane było przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie  oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska  i Gopospodarki Wodnej w Szczecinie.

Całkowity koszt zadania: 36 739,00 zł, kwota dofinansowania: 21 473,20 zł.

Gmina Białogard informuje, że 2023 roku uzyskała pomoc finansową na zadanie pn.: "Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Białogard- etap X". W ramach realizacji zadania z terenu Gminy Białogard zebrano i przekazano do utylizacji 51,58 ton azbestu z 18 gospodarstw domowych. Zadanie dofinansowane było przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie  oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska  i Gopospodarki Wodnej w Szczecinie. Całkowity koszt zadania: 36 739,00 zł, kwota dofinansowania: 21 473,20 zł.