Informacja o nowych obwodach głosowania

Dodane przez admin - wt., 10/10/2023 - 14:26

Wójt Gminy Białogard informuje, iż Postanowieniem Nr 183/2023 Komisarza Wyborczego w Koszalinie II, z dnia 16 sierpnia 2023 roku, nastąpiła zmiana w podziale Gminy Białogard na stałe obwody głosowania. W wyniku tej zmiany zostały utworzone dwa nowe obwody głosowania w niżej wymienionych miejscowościach:

• stały obwód głosowania z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 6 w Świetlicy Wiejskiej w Czarnowęsach, Czarnowęsy 3A, 78-200 Białogard, w którym głosować będą mieszkańcy miejscowości Byszyno, Czarnowęsy, Góry, Liskowo, Nawino, Przegonia, Rzyszczewo, Tarpnowo, Wygoda;

• stały obwód głosowania z siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 7 w Świetlicy Wiejskiej w Nasutowie, Nasutowo 24, 78-200 Białogard, w którym głosować będą mieszkańcy miejscowości Kamosowo, Nasutowo, Zagórze.