Get Adobe Flash player

SP Kościernica w finale województwa   W dniu 01.04.2017r. najmłodsze uczennice Szkoły Podstawowej w Kościernicy wzięły udział w finale województwa zachodniopomorskiego turnieju mini piłki nożnej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w kategorii U-8. Zajęły tam V miejsce. Dziewczynki wróciły do domów z medalami i pięknymi nagrodami. Serdecznie gratulujemy.

 

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem