Get Adobe Flash player

SP Kościernica w finale województwa   W dniu 01.04.2017r. najmłodsze uczennice Szkoły Podstawowej w Kościernicy wzięły udział w finale województwa zachodniopomorskiego turnieju mini piłki nożnej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w kategorii U-8. Zajęły tam V miejsce. Dziewczynki wróciły do domów z medalami i pięknymi nagrodami. Serdecznie gratulujemy.

 

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem