Get Adobe Flash player

UCZNIOWIE GIMNAZJUM ZE STANOMINA NA SESJI RADY GMINY BIAŁOGARD   29-go marca 2017 r. uczniowie Gimnazjum w Stanominie uczestniczyli w posiedzeniu XXXV Sesji Rady Gminy Białogard, która miała miejsce w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stanominie. Młodzież miała okazję obserwować przebieg sesji, pracę radnych, a także wysłuchać informacji Wójta Gminy Pana Jacka Smolińskiego dotyczącej jego działalności między sesjami. Możliwość uczestnictwa uczniów w posiedzeniu Sesji Rady Gminy Białogard było bardzo cenną lekcją z zakresu edukacji obywatelskiej.

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem