Get Adobe Flash player

Sukces uczennicy z Pomianowa   4 marca na hali AWF w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Kyokushin Karate z udziałem 170 zawodników z 22 ośrodków. W ramach Mistrzostw Makroregionu odbyły się walki w 8 kategoriach oraz w konkurencji kata. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak a sędzią technicznym shihan Zdzisław Niedźwiedź.


   W zawodach udział wzięła także białogardzianka Wiktoria Szumska. Zawodniczka Koszalińskiego Klubu Karate Kyokushin, którego trenerem jest sensei Andrzej Kłujszo IV Dan, uczennica pierwszej klasy Gimnazjum w Pomianowie zdobyła dwa medale, srebrny w konkurencji kumie WKF Open (walki ) oraz brązowy w kategorii Kata Juniorki Młodsze.
   Podczas gdańskich mistrzostw po raz pierwszy zostały rozegrane konkurencje w systemie walki WKF. Był to doskonały wstęp do przygotowań wybranych zawodników do startu w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio 2020. Decyzja Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego o włączeniu Karate do grona dyscyplin olimpijskich na pewno przyczyni się do dalszego rozwoju Karate Kyokushin.
   Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Sukces uczennicy z Pomianowa

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem