Get Adobe Flash player

JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI ZA SWOJE ZACHOWANIE - SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELEM POLICJI   14 marca uczniowie z klas II i III Gimnazjum w Stanominie uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji. Celem spotkania było uświadomienie młodzieży, że jako nieletni odpowiadają za zachowania niezgodne z prawem. Zostali zapoznani z katalogiem środków wychowawczych. Omówiono również temat współczesnych zagrożeń dotyczących zażywania środków psychoaktywnych, a w szczególności dopalaczy. Spotkanie prowadziła Pani Kinga Plucińska-Gudełajska – starszy sierżant z Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie.

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem