Get Adobe Flash player

W Szkole Podstawowej w Stanominie po raz kolejny, przy współpracy z Fundacją Dbam o Mój Z@sięg, realizujemy projekt pt. „IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych. Wszyscy uczniowie otrzymali specjalnie przygotowane kartki bożonarodzeniowe, które po napisaniu życzeń można wysłać do swoich bliskich. Poprzez realizację projektu chcemy podkreślić wyjątkowość łączących nas więzi i osobistych relacji, które powoli wypierane są przez technologie informacyjno-komunikacyjne. Miejmy nadzieję, że tradycja wysyłania kartek świątecznych odrodzi się w młodym pokoleniu.

Dyrektor szkoły – Krzysztof Skrzycki


baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem