Get Adobe Flash player

koszDOTYCZY NIERUCHOMOŚCI NIEZAMIESZKAŁYCH Z TERENU GMINY BIAŁOGARD

W związku ze zmianą ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach informujemy, że z dniem 1 stycznia 2020 roku każdy właściciel nieruchomości niezamieszkałej (sklepy, firmy, urzędy, szkoły itp.) zobowiązany jest do zawarcia indywidualnej umowy na odbiór odpadów komunalnych z  podmiotem wpisanym do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości.

Przy zawarciu umowy należy wziąć pod uwagę częstotliwość odbioru odpadów komunalnych zgodną z obowiązującym Regulaminem utrzymania czystości i porządku  na terenie Gminy Białogard. Jednocześnie zwracamy uwagę, iż na podstawie art.6 ust.1 przywołanej wyżej ustawy, właściciele nieruchomości niezamieszkałych będą mieli obowiązek okazania umowy i dowodów uiszczania opłat. Czynności kontrolne w tym zakresie będą prowadzone przez Wójta Gminy Białogard.

W przypadku pytań, można dzwonić na numer tel. 94 311 01 93

w godz. 8.00 – 14.00

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem