Get Adobe Flash player

Śniegu jeszcze za oknem nie widać, a w Świetlicy Wiejskiej w Nosówku choinka już pięknie przystrojona… Bowiem w dniu 14 grudnia br. odbyła się tu Wigilia, podczas której nie tylko rozkoszowaliśmy się smakiem świątecznych potraw ale i przybrana została choinka na którą wykonane zostały ozdoby świąteczne. Korzystając z okazji życzymy aby okres Świąt Bożego Narodzenia był czasem wyjątkowym, przyniósł pojednanie, miłość, radość i nadzieję, a Nowy 2020 Rok przyniósł dużo dobrego.

Karolina Dondera


baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem