Get Adobe Flash player

W dniu 6 grudnia 2019r. Szkoła Podstawowa w Pomianowie zorganizowała Turniej Mikołajkowy dla uczniów szkół podstawowych Gminy Białogard. SP Pomianowo gościło drużyny z SP Rogowo oraz SP Stanomino. Przybyłych gości świątecznymi utworami przywitał zespół wokalny Szkoły Podstawowej w Pomianowie, wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój, a następnie dyrektor szkoły, Agnieszka Zasztowt wraz z Wójtem Gminy Białogard, Jackiem Smolińskim, powitali wszystkich uczestników, składając wszystkim życzenia z okazji zbliżających się świąt, "dzieciakom", aby zostały odwiedzone dziś przez Św. Mikołaja  oraz życzyli zdrowej rywalizacji w duchu fair play.

Drużyny pod okiem prowadzącej Pani Małgorzaty Gibalskiej wzięły udział w potyczkach sportowych, które ostatecznie zakończyły się następująco: I miejsce - SP Pomianowo, II miejsce - SP Rogowo i III miejsce - SP Stanomino.

Wszyscy startujący otrzymali słodki upominek dla uzupełnienia enegrii spożytej podczas turnieju, natomiast dla szkół wywalczyli dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe.

Gości pożegnał zespół taneczny Szkoły Podstawowej w Pomianowie.


baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem