Get Adobe Flash player

Jeszcze więcej dobrej zabawy andrzejkowej pokazało starsze pokolenie. Na parkiecie nie zabrakło Wiedźmy, Pięknej i Bestii, Piratów z Karaibów, Maji i Gucia, Kowbojki, Klauna, Pippi Langstrumpf, Szeryfa i Słowianki… Na specjalne zaproszenie andrzejkowe przybyła również z lat 20. pewna stylowa para. Niektóre kostiumy mroziły krew w żyłach, a stanie u boku człowieka w żelaznej masce nie było zbyt bezpieczne…

Karolina Dondera


baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem