Get Adobe Flash player

ANDRZEJKI, wieczór wróżb, huczna zabawa, przebieranki…Taki nastrój towarzyszył mieszkańcom sołectwa Nosówko w dniu 30 listopada br. Lanie wosku przez klucz i wypatrywanie przyszłego zawodu, wyścig butów, z którego można było dowiedzieć się, kto pierwszy wyjdzie za mąż albo się ożeni, serca z imionami przyszłego wielbiciela, koło fortuny decydujące o dalekich podróżach, czy wróżenie z daty urodzin…Takie atrakcje i wiele innych, czekały na młodsze pokolenie. Wieczór pełen wrażeń.

Karolina Dondera


baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem