Get Adobe Flash player

Za nami ósma edycja Narodowego Czytania.
Miło mi poinformować, że Gminna Biblioteka Publiczna w Stanominie otrzymała podziękowanie od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy za udział w Narodowym Czytaniu. Jak co roku do podziękowań dołączony został pamiątkowy egzemplarz czytanej książki (w tym roku „Nowele Polskie”), z dedykacją od pary prezydenckiej. Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wystąpili w roli lektorów i słuchaczy.

Barbara Kacprowska


baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem