Get Adobe Flash player

1

Dnia 26.11.2019r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt, rocznika klas szóstych i młodszych. Nasza drużyna zdobyła I miejsce, co oznacza, że dziewczyny zostały Mistrzyniami Powiatu. Wygrały z reprezentacjami takich dużych, miejskich szkół jak SP3 oraz SP5. Najlepszą zawodniczką całego turnieju oraz najlepszym strzelcem okazała się uczennica naszej szkoły – Alicja Staruch. Najbardziej waleczną piłkarką na boisku była jej młodsza siostra – Aurelia. Bramki skutecznie broniła Agata Szopińska. Na obronie dzielnie walczyła Małgorzata Miszczak, którą w chwilach zmęczenia zastępowała Antonina Piątek. Wiktoria Janus, Karina Kwak i Nadia Kopeć dały z siebie wszystko i pięknie grały w polu i w obronie. Jako rezerwowe zawodniczki pojechały uczennice klasy piątej: Nikola Buchowiecka i Klaudia Łyszyk, które też miały „swoje pięć minut” na boisku. Wiernie kibicowała i uwieczniała te chwile na zdjęciach mama Kariny Kwak.

DZIĘKUJEMY CAŁEMU ZESPOŁOWI ZA WOLĘ WALKI I GRATULUJEMY!!!

Jolanta Borys, nauczyciel wychowania fizycznego

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem