Get Adobe Flash player

Z okazji obchodów w dniu 14 listopada Ogólnopolskiego Dnia Seniora, w dniu 16 listopada br. w Świetlicy Wiejskiej w Nosówku odbył się Wieczorek Seniora. Wszystkich przybyłych Seniorów przywitał sołtys sołectwa Nosówko Pan Sławomir Geischeimer. Natomiast dalsza część imprezy odbyła się za zamkniętymi drzwiami. Co tam się działo (hmm), wiedzą jedynie uczestnicy…wiadomo tylko, że zabawa była przednia.


baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem