Get Adobe Flash player

Dnia 18 i 19 listopada klasy I-III w dwóch turach odbyły wycieczkę do banku w Białogardzie w ramach kształtowania kompetencji matematycznych i lekcji przedsiębiorczości. Dzieci poznały Panią Kierownik i pracowników banku. Zwiedzały jednostkę, uczyły się obsługiwać bankomat. Poznały obce waluty: euro i dolary amerykańskie. Mogły wykazać się szybkością liczenia, poznać zabezpieczenia na banknotach. Poznały kolejne operacje bankowca przy dokonywaniu wypłat dla klientów. Zachwycone były szybkością liczenia banknotów.

W oddzielnej sali poznały historię banku, kart płatniczych oraz rozwiązywały zadania matematyczne związane z pieniędzmi. Oprócz tego dzieci aktywnie uczestniczyły w konkursie wiedzy, zdobywając wiele nagród. Uczyły się też sposobów oszczędzania i przechowywania pieniędzy. Praktyczna nauka w banku to naprawdę świetna lekcja. Bardzo nam się podobało!

Bogusława Mucha


baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem