Get Adobe Flash player

Gminna Biblioteka Publiczna w Stanominie zakupiła nowości książkowe do wszystkich bibliotek na łączną kwotę 4570 zł. Zakup zrealizowano ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Kwota ta przeznaczona została na zakup nowości książkowych zarówno dla najmłodszych, młodzieży jak i starszych czytelników naszych bibliotek. Zachęcamy do odwiedzania nas. Pamiętajmy, że poza bogatymi zbiorami jakimi dysponują gminna biblioteka wraz z filiami, oferujemy również inne atrakcje dla odwiedzających nasze placówki. ZAPRASZAMY!

Ewa Juszczyk-Lachs


 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem