Get Adobe Flash player

                

                         20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku minęło dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych. Wspólnie z UNICEF świętowaliśmy ten dzień, pokazując, że prawa dziecka są ważne. Wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej w Pomianowie wraz ze wszystkimi pracownikami włączyli się w akcję Unicef. Tego dnia szkoła była niebieska - uczniowie i pracownicy ubrani na niebiesko, niebieskie korytarze, niebieskie plakaty traktujące o prawach dziecka. Uczniowie klasy VIII przygotowali dla młodszych kolegów przedstawienie na temat Praw Dziecka, zaśpiewaliśmy wspólnie wiele piosenek o dzieciach, m.in. "Wszystkie dzieci nasze są", "Na raz, na dwa", "Kolorowe dzieci"  Majki Jeżowskiej, odbyliśmy niebieski bieg, a na koniec wspólnie stworzyliśmy żywe hasło PRAWA DZIECKA.

 

                                                                                              Agnieszka Zasztowt

                                                                                              Dyrektor

                                                                                              Szkoły Podstawowej w Pomianowie

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem