Get Adobe Flash player

W dniu 26 października br. w przeddzień święta Halloween w Sołectwie Lulewice zorganizowane zostały atrakcje dla dzieci, m. in. wycinanie dyń. 31 października obchodzimy Halloween. Dynia to nieodłączny element tego święta i zabawy.  Wzory na dyniowy lampion są bardzo różne i myli się ten, kto uważa, że halloweenowa dynia musi być groźna lub smutna! Powycinana dynia jest bardzo efektowną ozdobą domu, kojarzącą się także z jesienią. Może to być również oryginalny, jesienny lampion. By dynia na Halloween stała się lampionem, oprócz odrobiny czasu trzeba już niewiele - ogranicza nas  tylko wyobraźnia. I o tym właśnie mogli przekonać się uczestnicy sobotniej zabawy. Oprócz wspólnego "wycinania" dyń były i inne atrakcje:  malowanie buziek,  gra w piłkę, smażenie kiełbasek przy ognisku. A po  udanej zabawie dzieci mogły zabrać swoje "dyniowe dzieła" do domów.

Sołtys Sołectwa Lulewice


 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem