Get Adobe Flash player

26 października br. przed Świętem Zmarłych, w świetlicy wiejskiej w Lulewicach, każdy z mieszkańców miał możliwość wziąć udział w warsztatach tworzenia wiązanek i stroików  na groby swoich bliskich. Zajęcia były także okazją do spotkania  w miłej atmosferze z uśmiechem, pogawędką. Uczestnicy mogli wykazać się własną inicjatywą i wykonać stroik  według swoich upodobań.

Barbara Januszewska


baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem