Get Adobe Flash player

W piątek, 8 listopada uroczyście obchodziliśmy 101 rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Zaproszeni goście, uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji wspólnie świętowali ten szczególny i radosny dzień dla naszego kraju.

Uczniowie, z pomocą nauczycieli przygotowali podniosłą i wzruszającą uroczystość, podczas której wybrzmiewały piękne polskie wiersze, pieśni patriotyczne i piosenki żołnierskie.

Podczas tego spotkania wspólnie odśpiewaliśmy Mazurka Dąbrowskiego. Tym samym przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu” by wspólnie z milionami uczniów w całej Polsce a także za jej granicami, punktualnie o 11.11 odśpiewać 4 zwrotki naszego hymnu. Organizatorem tej akcji był Minister Edukacji Narodowej i Rada Dzieci i Młodzieży.

Poprzez organizację i udział w naszej szkolnej uroczystości, przyłączyliśmy się również do akcji „Niepodległa do hymnu”. Tym samym akcja ta stała się tradycją łączącą nas, każdego 11 listopada we wspólnym świętowaniu.

Elżbieta Trzcińska


 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem