Get Adobe Flash player

7 listopada uczniowie z klas II i III Szkoły Podstawowej w Stanominie wzięli udział w V edycji konkursu „Wokół Symboli Narodowych” zorganizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej w Szczecinie. Celem konkursu jest upowszechnienie i popularyzacja wśród młodzieży szkolnej znajomości historii Polski ze szczególnym uwzględnieniem polskich symboli narodowych. W związku z osiemdziesiątą rocznicą wybuchu II wojny światowej oraz utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego, tegoroczna edycja konkursu skoncentrowana była na tych wydarzeniach.

Dyrektor szkoły – Krzysztof Skrzycki


baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem