Get Adobe Flash player
W dniu 29 października odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym. Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Pomianowie spisała się wyśmienicie - trzykrotnie zostali Mistrzami Powiatu w trzech kategoriach i grupach wiekowych i raz Wicemistrzyniami Powiatu. 

Mistrzami powiatu zostali: Julia Giec i Karolina Cylka oraz Oliwier Stelmach i Bartosz Budner w grupie kl. VII - VIII, Jakub Lewandowski i Filip Szukalski w grupie kl. V - VI. Wicemistrzyniami powiatu zostały: Angelika Jakubczyk i Katarzyna Stolarczyk.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za sukces w etapie rejonowym.

M. Gibalska


baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem