Get Adobe Flash player

"Osiągnięcia Starożytnych Rzymian"   Uczniowie klas pierwszych Gimnazjum w Pomianowie w ramach zajęć prowadzonych przez p. Katarzynę Ryglewicz realizowali projekt nt. "Osiągnięć Starożytnych Rzymian". Efekty wspaniałej pracy uczniów będzie można podziwiać przez najbliższe dni w sali historii. Gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy się zaangażowali. Brawo!

 

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem