Get Adobe Flash player

Dnia 03.08.2019 roku mieszkańcy Rarwina, licznie przybyli goście i przyjaciele naszej świetlicy i sołectwa wyruszyli w pierwszej, pieszej wyprawie szlakiem kompleksu rarwińskiego parku, okolicami rzeki Pokrzywnicy- dopływu Parsęty, lasu "domacyńskiego", aby dotrzeć do Figury Matki Bożej Królowej Świata. 

Celem naszej wyprawy było świetnie spędzić czas, być razem, młodzi i starsi,  propagować zdrowy styl życia. Zintegrować mieszkańców całej Gminy Białogard, mieszkańców Domacyna-sąsiedniego sołectwa Gminy Karlino.

Dziękujemy bardzo za gościnność osobom pracującym społecznie właśnie z Domacyna, za możliwość spędzenia czasu przy ognisku zajadając pyszne zdrowe jedzonko i popijając wodę z soczkiem. Pomimo odległości przyjęli zaproszenie i byli z nami, uczestnicy naszej wyprawy ze Słupska, Koszalina, a nawet z Irlandii. Z  Redlina, Nosówka, Podwilcza, Stanomina i wielu innych miejscowości. Była z nami  Skarbnik Gminy Pani Izabela Czaplejewska i nasz Radna Pani Ewa Nazarkiewicz. Mogliśmy posłuchać historii powstania Figury opowiedzianej przez Panią Pałka, podziwiać piękne widoki. Pogodna dopisała. Pozytywnie naładowani sprzyjającymi okolicznościami  postanowiliśmy, że wyprawa pozostanie z nami jako wydarzenie coroczne. Dziękuję wszystkim miłym gościom, mieszkańcom Rarwina
i Domacyna, że byliście z nami. Zapraszamy za rok- termin uzgodnimy .

Sołtys Rarwina  Barbara Antoł. 


 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem