Get Adobe Flash player

"Żyjmy zdrowo na sportowo. Stop uzależnieniom!" Pod tym hasłem świetlica w Lulewicach zorganizowała rajd rowerowy trasą  Lulewice- Redlino-Karlino- Rościno. Dzieci i młodzież przez cały czas trwania rajdu  świetnie się bawiły.  Fontanny w Karlinie użyczyły wody dla ochłody. Dopisywały humory i wszyscy zadowoleni dojechali bezpiecznie na wyznaczone miejsce.
Barbara Januszewska


baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem