Get Adobe Flash player

BAL KARNAWAŁOWY W FILII BIBLIOTECZNEJ W POMIANOWIE   W filii bibliotecznej w Pomianowie rozpoczęcie ferii zimowych miało podniosły akcent - odbył się Bal Karnawałowy. Bal ten został uroczyście otwarty przez Sołtysa wsi Pomianowo Wojciecha Ćwidaka oraz bibliotekarkę Ewę, która wcieliła się w postać Pszczółki. Na Bal zawitały księżniczki, pszczółki, cyganki, wróżki, piłkarze, wampir oraz wiele innych postaci. Zarówno dzieci jak i dorośli świetnie się bawili podczas konkurencji sprawnościowych i sportowych. Na zakończenie balu dzieci otrzymały paczki ze słodkościami i gadżetami.
   Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę oraz sponsorom za dofinansowanie paczek.

 

Ewa Juszczyk-Lachs

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem