Get Adobe Flash player

                                                                                                                                                                                                                                        

66509655 2250499821666466 5995616217405063168 n

           

               W dniu 06  lipca br. Koło Gospodyń Wiejskich nad Parsętą w Rościnie reprezentowało Gminę Białogard podczas II Kongresu Kół Gospodyń Wiejskich w Białym Borze. Panie przygotowywały się do kongresu wkładając w tworzone potrawy serce co też widać było podczas konsumpcji na imprezie, ponieważ potrawy znikały w oka mgnieniu. Przepyszne zrazy z jelenia, karkówka po cygańsku, śledź pod pierzynką z pora, smalczyk, ogórki małosolne, paprykarz, pasztet z królika oraz przepyszne słodkości i własnego wyrobu chleb.

Palce lizać!!!!!

                                                     Anna Suszyńska

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem