Get Adobe Flash player
Dnia 22 czerwca 2019 roku na terenie Sołectwa Rościno, dzięki współpracy pomiędzy Sołtysem- Radnym,  Radą Sołecką, świetlicą wiejską oraz Kołem Gospodyń Wiejskich nad Parsętą odbył się Festyn rodzinny. Moc atrakcji czekała na wszystkich przybyłych mieszkańców i gości: dmuchańce, przejażdżki konne, konkursy, loteria fantowa z mnóstwem atrakcyjnych nagród oraz przepyszne wypieki przygotowane przez Panie z Koła. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie festynu.
Pozdrawiam
Anna Suszyńska

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem