Get Adobe Flash player

Już po raz piąty odbył się Rodzinny Rajd Rowerowy w Podwilczu, w którym udział wzięły całe rodziny. Do pokonania była trasa ok. 30 km. Organizatorem Rajdu była Radna Ewa Nazarkiewicz i Urząd Gminy w Białogardzie, któremu bardzo serdecznie dziękujemy. Celem Rajdu była popularyzacja turystyki rowerowej, aktywnego wypoczynku oraz poznawanie terenów gminnych. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy za rok.

Agnieszka Dziubińska


baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem