Get Adobe Flash player

21 czerwca br. Sołectwo Nosówko, reprezentowane przez Gminę Białogard, złożyło wniosek na wykonanie wiaty plenerowej w ramach konkursu grantowego "Tu mieszam, tu zmieniam", ogłoszonego przez Fundację Santander Bank Polska S.A.

Nazwa Projektu - WIATA PRZYJAŹNI.

wiata

Projekt polega na wykonaniu wiaty plenerowej o powierzchni około 35 m2 (wymiary 8,0 m x 4,3 m). Wiatę Przyjaźni planuje się zlokalizować w miejscowości Nosówko, gm. Białogard, w granicach ogrodzonego terenu, przy budynku Świetlicy Wiejskiej, na terenie działki nr 105/1. Teren ten znajduje się w centrum wsi, który jest wizytówką tej miejscowości.

Głównym celem projektu jest integracja społeczności lokalnej w jednym miejscu, które będzie nie tylko miejscem zabaw ale również ostoją spokoju, kącikiem edukacyjnym, schronieniem przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, jednym słowem wielofunkcyjną strefą na rzecz wszystkich mieszkańców.

Trzymajcie kciuki!!!

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem