Get Adobe Flash player

Dzień 14 czerwca 2019 roku zapisze się w historii Szkoły Podstawowej w Stanominie jako jeden z najważniejszych, niepowtarzalnych i wyjątkowych dni. Właśnie w tym dniu nastąpiło oficjalne nadanie szkole imienia Juliana Tuwima – wspaniałego człowieka i wybitnego poety oraz wręczenie sztandaru, który jest symbolem tożsamości oraz więzi integrującej szkołę z jej otoczeniem. W imieniu całej społeczności szkolnej sztandar z rąk Rady Rodziców przyjął dyrektor szkoły – Krzysztof Skrzycki zapewniając, że będzie on symbolem wartości, które są i będą fundamentem pracy wychowawczej szkoły. W uroczystości uczestniczyli licznie przybyli zaproszeni goście: Senator RP pani Grażyna Anna Sztark, Wójt Gminy Białogard pan Jacek Smoliński, Sekretarz Gminy Białogard pani Alicja Kubiś, Przewodnicząca Rady Gminy Białogard pani Aneta Drąg, Przewodniczący Rady Miasta Białogard pan Tomasz Strząbała, Radny Rady Powiatu pan Piotr Kozicki, Dyrektorzy szkół w Kościenicy, Rogowie oraz Pomianowie wraz z pocztami sztandarowymi, Radni Gminy Białogard, Rodzice oraz współfundatorzy sztandaru. Wyrazem szacunku i uznania dla sponsorów sztandaru są pamiątkowe gwoździe umieszczone na jego drzewcu. Do grona darczyńców należą:
• Senator RP Grażyna Anna Sztark 
• Radni Gminy Białogard obecnej kadencji
• Państwo Bożena i Marcin Sorysowie
• Państwo Małgorzata i Paweł Mazik
• Państwo Aneta i Grzegorz Jakowiczowie
• Państwo Karolina i Bernard Dudkiewicz
• Państwo Anna i Piotr Koziccy
• Panowie Marcin i Krzysztof Muszyńscy
• Rodzice Szkoły Podstawowej w Stanominie
• Pracownicy Szkoły Podstawowej w Stanominie
• Uczniowie klasy II wraz z Rodzicami
• Uczniowie klasy VIII wraz z Rodzicami
Na zakończenie uroczystości dyrektor szkoły serdecznie podziękował gościom za przybycie, rodzicom i sponsorom wspierającym działania placówki, pracownikom za zaangażowanie i pozytywne kreowanie wizerunku szkoły. Szczególne podziękowanie skierował w stronę młodzieży, której zaangażowanie w proces wyboru imienia i przygotowanie uroczystości świadczy o dojrzałości i pozwala spokojnie spoglądać w przyszłość. Życzył również wszystkim, aby wzorując się na naszym patronie pielęgnowali w sobie cechy najlepsze – skromność, uczciwość, tolerancję, pracowitość, humor i mądrość.

Dyrektor szkoły – Krzysztof Skrzycki


baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem