Get Adobe Flash player

Tytuł Laureata Konkursu wiedzy „Nie tylko Prząśniczka, czyli co wiesz o Moniuszce?” dla ucznia z Rogowa

Wojewódzka Komisja Konkursowa, przeprowadzała w dniu 7 czerwca br. III etap wojewódzkiego Konkursu wiedzy „Nie tylko Prząśniczka, czyli co wiesz o Moniuszce?”, zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty i Akademię Sztuki w Szczecinie we współpracy z Zespołem Państwowych Szkół Muzycznych w Szczecinie w ramach obchodów Roku Moniuszkowskiego 2019. Konkurs przeznaczony był dla uczniów gimnazjów i klas VI-VIII szkół podstawowych.

Do finału Konkursu (etap wojewódzki) zakwalifikowano 41 uczniów, których zadaniem było rozwiązanie testu konkursowego składającego się z dwóch części: w I części – rozpoznanie 20 wybranych fragmentów dzieł Stanisława Moniuszki, w II części – rozwiązanie 40 zadań z wiedzy o Stanisławie Moniuszce.

Tytuł Laureata uzyskał Jakub Raczyński, uczeń klasy VII. Ze swoim wynikiem 63 punktów znalazł się na II miejscu. Tytuł laureata umożliwia uzyskanie dodatkowych punktów przy rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej. Serdecznie gratuluję uzyskanego tytułu.

Elżbieta Trzcińska, nauczyciel muzyki

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem