Get Adobe Flash player

BOGATE FERIE W ROŚCINIE   Zakończenie ferii zimowych 2017 w świetlicy w Rościnie obfitowało w bogaty program artystyczny. Dnia 24 lutego br. z programem muzyczno-tanecznym gościnnie wystąpiła Ola Januszewska wraz z zespołem Show Dance Lulewice. Licznie przybyli mieszkańcy żywo uczestniczyli w jego przebiegu. 25 lutego 2017 roku pomieszczenia świetlicy wypełniły się różnymi postaciami. Odwiedziły nas wróżki, strażacy, żołnierze, supermen, lekarze oraz malutka kaczuszka, które brały udział w Balu Przebierańców. Zabawa była przednia, odbyły się konkursy, a przy skocznej muzyce tańcom nie było końca.


   Ogromne podziękowania dla Pani Barbary Januszewskiej za przygotowanie występu. Rodzicom za słodki poczęstunek, a Pani Bożenie Paluszkiewicz za przygotowanie obu wspaniałych imprez.

 

Anna Suszyńska

 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem