Get Adobe Flash player

Bibliotekę w Stanominie w nocy z 24 na 25 maja br. zaanektowali młodzi czytelnicy, którzy bawili się w odgadywanie postaci literackich, tytułów utworów i ich autorów. Zabawa była przednia, humory dopisywały, a o spaniu nikt nie myślał. Dziękuję współorganizatorom - Radzie Sołeckiej Sołectwa Stanomino, oraz Radnemu Marcinowi Sorys, który dodatkowo zadbał o poczęstunek dla uczestników. Dziękuję też opiekunom, którzy był z nami do rana. - Damianowi Guz, Maćkowi Sorys, Michałowi Grzybowskiemu, Dawidowi Grzybowskiemu i Marcinowi Sorys. Wszystkim uczestnikom dziękuję za wspólną zabawę.

Barbara Kacprowska


 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem