Get Adobe Flash player

Z okazji Dnia Dziecka dn. 01.06.2019r.,odbył się w Pustkowie Piknik Rodzinny. Został on zorganizowany przez Sołtysa Pustkowa, Pana Marcina Palinowskiego oraz członków Rady Sołeckiej, a w szczególności Pana Tomasza Stasińskiego. Swój wkład wnieśli również mieszkańcy Pustkowa i miejscowości Strzelec, wchodzącej w skład Sołectwa.
Przygotowano wiele atrakcji, zabaw i konkursów dla dzieci. Organizatorzy byli zdumieni frekwencją. Okazało się, że tego rodzaju spotkanie w tej miejscowości , było już od dawna wyczekiwane i jakże bardzo potrzebne dla całej społeczności lokalnej. Dało się odczuć chęć integracji i wzajemnego przebywania z sobą w większym gronie.

Radosław Kłys
Radny Rady Gminy Białogard


baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem