Get Adobe Flash player

W dniu 27 maja br. miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Wójt Gminy Białogard Jacek Smoliński złożył wizytę w domu Państwa Róży i Jana Lipczyńskich z miejscowości Buczek, gmina Białogard, którzy 50 lat temu zawarli związek małżeński. Złote Gody to szczególne wydarzenie również dla całej społeczności Gminy Białogard. Wspólnie przeżyte lata to symbol wzajemnego zrozumienia, wielu kompromisów oraz wzajemnego przebaczania sobie błędów. To wzór i piękny przykład dla młodych ludzi, którzy decydują się zawrzeć związek małżeński i założyć rodzinę. „Nie sztuką jest pokochać ale sztuką jest wytrwać w miłości na dobre i złe, jesteście Państwo przykładem wierności dla innych małżonków, a dzisiejsze spotkanie jest symbolicznym wyrazem uznania dla waszego wspólnego życia”. Tymi słowami Wójt Jacek Smoliński złożył gratulacje, a następnie odznaczył oboje małżonków, przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za Długoletnie Pożycie Małżeńskie medalami. Gratulujemy i życzymy kolejnych długich, wspólnie spędzonych lat.


baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem