Get Adobe Flash player

KONKURS PLASTYCZNY „MOJA WALENTYNKA” ROZSTRZYGNIĘTY   W styczniu br. Wójt Gminy Białogard i Gminna Biblioteka Publiczna w Stanominie ogłosili konkurs plastyczny pt.„Moja Walentynka”. Prace wpływały do Bibliotek na terenie Gminy Białogard, w terminie do 14 lutego br. Zainteresowanie było duże, na dowód czego wpłynęły 63 prace i tylko jedna nie spełniała wymogów określonych w regulaminie konkursu. Komisja w składzie: Alicja Kubiś – zastępca Wójta Gminy Białogard oraz Joanna Czupreta i Karolina Dudkiewicz pracownice Urzędu Gminy Białogard oceniały prace w dwóch kategoriach wiekowych. Wyłoniono 14 zwycięzców.

Nagrodą dla laureatów był wyjazd w dniu 22 lutego br., do Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, na przedstawienie pt. „Piracka Wyspa”, w wykonaniu Teatru FANTAZJA z Krakowa.
   Tematyką przedstawienia był bardzo popularny w obecnych czasach sposób spędzania czasu wolnego przez dzieci i młodzież oraz uświadomienie im, że bez tabletów, telefonów komórkowych i innych tego typu urządzeń można wspaniale się bawić z rówieśnikami, chociażby na świeżym powietrzu.
   Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy pięknie wykonanych prac i bardzo dziękujemy za udział.

 

Ewa Juszczyk-Lachs

 


 

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

zapraszamy na kajaki

kajacek

 kajaki parsęty

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem