Get Adobe Flash player

FB IMG 1532609806989Mecz odbył się w niedzielę 26 maja w Rusinowie. Przyszłość Dla Młodzieży Rusinowo 4:6 KP LZS Sokół Lulewice. Piłkarski rollercoaster rozpoczęliśmy, oczywiście zapięliśmy pasy, zjazdem w dół na 1:0 dla gospodarzy, następnie mała chopka i 1:1, zakręt 2:1, pionowy wjazd w kierunku zwycięstwa 2:2 ->2:3 i trzask PRZEPAŚĆ 3:3 -> 4:3, roztrzepane włosy, ścisk w żołądku ustąpił gdy zobaczyliśmy, że przed nami największe wzniesienie, najwyższy punkt tego surowego potwora 4:4 -> 4:5 -> 4:6 i tak jakoś zostaliśmy w przestworzach, już nie zjechaliśmy, bo przecież  #RazemLecimyWysoko i owa wysokość nam nie straszna. Dlatego już dziś zapraszamy na następny mecz z drużyną GKS Wicher Mierzym, aktualnym liderem i przyszłym mistrzem ligi. A My? Pozostajemy w boju o drugie miejsce LZS SOKÓŁ LULEWICE vs WICHER MIERZYM 01.06.2019, godz. 17:30 Red Line Arena w Redlinie. Z piłkarskimi pozdrowieniami, Radosław Gruca Sokół Lulewice


 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem