Get Adobe Flash player

I GMINNA OLIMPIADA SPORTOWA DLA PRZEDSZKOLAKÓW O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STANOMINIE

24 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej w Stanominie odbyła się „I Gminna Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Stanominie”. Wzięły w niej udział przedszkolaki ze szkół podstawowych w Rogowie, Kościernicy i Stanominie. Celem olimpiady było promowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną oraz integracja i wspólna zabawa. Przybyłe na olimpiadę przedszkolaki, nauczycieli i rodziców powitali Wójt Gminy Białogard - Pan Jacek Smoliński oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Stanominie – Pan Krzysztof Skrzycki. Przedszkolaki ze wszystkich oddziałów bardzo dzielnie walczyły i dlatego każda szkoła zasłużyła na zdobycie I Miejsca i otrzymała Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Stanominie, a każdy uczestnik Złoty Medal. Dzieci uzupełniły zużytą energię słodkim poczęstunkiem. Olimpiada została przygotowana przez nauczycieli Szkoły Podstawowej w Stanominie – Małgorzatę Szyperską, Iwonę Madejską-Zalewską oraz Karola Bocheńskiego. W organizację włączyli się również rodzice przedszkolaków ze Stanomina, którym bardzo dziękujemy.

Zapraszamy do obejrzenia:

https://www.facebook.com/szkolastanomino/videos/670873253359647/

https://www.facebook.com/szkolastanomino/videos/2927550230603478/


baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem