Get Adobe Flash player

IMG 8249

 

Uczennica z klasy trzeciej Szkoły Podstawowej w Stanominie - Kornelia Sulenta zajęła II miejsce w konkursie plastycznym „Okładka mojej ulubionej książki". Konkurs został ogłoszony przez Wójta Gminy Białogard i Gminną Bibliotekę Publiczną w Stanominie ”. Konkurs polegał na samodzielnym wykonaniu okładki do książki na podstawie regulaminu. Gratulujemy.

 

 

 

baner sesja online

Wieści z Gminy

przejdź na kanał youtube

nasza strona na facebooku

 Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Białogard


strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

mapa Gminy Białogard

Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka

Siła w grupie

PROW 2014 2020 logo kolor

 

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem